23.04.2013

M.A.C Online Alışveriş

Bugün o kadar güzel bir haber aldım ki, blog yazısı hazırlamak konusundaki tembelliğim bile bunu sizlerle paylaşmama mani olamadı! :) 

Dostlar, eski takipçiler, yeniler ve tüm MC kızları, beklediğimize değdi!! MAC Türkiye 26 Nisan Cuma günü saat 12.00 itibariyle artık online oluyor! 

Evet doğru duydunuz, hani şu "mağazaya gitmesi çok zor", "ama bulunduğum şehirde MAC yok", "gittim ama x ürünü bulamadım" gibi sorunlarımız vardı ya -- artık MAC'lerimizi evimizin rahatlığında online olarak satın alabileceğiz!


Açılışa özel ilk 15 gün boyunca kargo ücretsiz olacak, bu fırsatı kaçırmayın derim! Gerçek MAC ürünleri, sahte mi değil mi derdi olmadan, güvenerek satın alabilirsiniz. #MACHASARRIVED :)

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Sevgili MC, senin gibi bir blog yazarının hayvanlar üzerinde test yapan ve yapmayan markalarla ilgili bilgilendirme yapmasını bekliyorum. Hayvanlara zarar vermiyorum demekle bitmeyen bir iş bu sonuçta. Dolaylı yoldan bu markaları kullanarak onlara çok büyük zararlar veriyor, ölümlerini sağlıyoruz. Okuyucularından bir kişiye bile bilinçlendiricek olsada bu konuya el atmanı istiyor ve rica ediyorum. İyi günler dilerim...

justvogue dedi ki...

biraz pahalı

www.sadecemoda18.blogspot.com

Yorum Gönder

Yorum yaparak KULLANIM KOŞULLARI'NI okumuş, yaptırımlarını öğrenmiş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sitede anlatılanlar, blog sahibinin kişisel görüşleridir, kesin görüşler için mutlaka bir uzmana danışmanız gerekmektedir, bu blogdaki yazıların herhangi bir medikal geçerliliği yoktur.