23.05.2013

Taze bittiler.. #29


Normalde Taze Bittiler'de bahsetmek için biten ürünleri hemen atmayıp saklıyorum, ama itiraf ediyorum bazen de daralıp sabredemeden atıyorum, zira evde sonsuz bir tüketim oluyor. Bu resimdeki arkadaşla atılmadan bugüne varanlar.

Elseve Arginine Direnç Şampuan: Blogu takip edenler bilir, bu şampuandan sanırım birkaç kez aldım, ilki basın numunesi olarak ulaşmıştı bana ama çok sevdim sonradan, saçlarımı yumuşacık yapıyor. Bir şişe daha bitti ama aynısından tekrar almayacağım, sebebi de açık olmak gerekirse sadece sıkılmış olmam, insan aynı şeylerden sıkılıyor zamanla. 

Benefit Boi-ing Kapatıcı: Bu kapatıcı tek kelimeyle mükemmel! Buna alıştıktan sonra hiçbir kapatıcıyı beğenemiyorum, beğenmeye çalışsam da bir süre sonra bunu özlüyorum. Sebebi mi, incecik bir yapısı olup hemen kayarak sürülmesi, makyaj çıkarırken kolay çıkması ve göz altlarımda hiçbir zaman kurumaması. Harika bir ürün, en azından benim için. Bir tane daha bitti.

Benefit Bad Gal Mini Rimel: Bu rimel Benefit'in setlerinin birinin içinden çıkan ufak bir boydu, çabucak bitirdim. Bad Gal hacim veren, her gün kullanılabilecek güzel bir rimel ama itiraf etmem gerekirse Benefit They're Real'i bundan daha çok seviyorum.

Abba Nemlendirici Saç Kremi: Abba'nın daha önce saç ürünlerini kullanmamıştım. Miniboylardan oluşan bu minik numuneler bir basın kiti ile elime ulaşmıştı. Araştırınca öğrendim, Abba saç ürünlerinin en önemli özelliği, kötü kimyasallar içermemeleri ve doğal içeriklerden oluşmasıymış. Aslında ben şampuan kimyasalları ile ilgili sanırım dikkatsiz davranıyorum, aslında dikkat etmek gerekiyor :/ Ürüne gelince, doğal kokulu, görevini yerine getiren, yumuşacık bir saç kremi. Ufak bir boydu 4-5 kez kullandım.

Elidor Keratinalogy Saç Kremi: Bu ara saç ürünlerine düşmüşüm, bu da kullanıp bitirdiğim saç kremlerinden. Saçımı çok yumuşatıyordu ve memnundum ama açıkçası iş saç kremi seçmeye gelince zorlanıyorum. Saçlarım yağlı olduğu için şampuan seçimi daha önemli benim için.

Taft Cashmere Power Saç Spreyi: Saç spreylerim hep Taft, bu da bitenlerden bir diğeri. Memnundum, kullandım, Taft'ın başka bir çeşidini tekrar aldım. 

Body Shop Born Lippy Stick: Body Shop lip balmları sürekli kullanıyorum, bu da bitenlerden. 


10 yorum:

larcencielblog dedi ki...

Merhaba, bendeki Abba'nın içeriğine baktığımda o kadar da masum olmadığını gördüm... ok, paraben ve SLS içermiyor; ama onun dışında dikkate dilmesi gereken başka kimyasallar da var. Bilginiz olsun, sevgiler. Başak

Elidaa dedi ki...

Benefit Boi-ing Kapatıcı çok merak ediyordum aydınlatıcı bir yorum oldu benim için teşekkürler :) Elidor Keratinalogy Saç Kremini bilmiyorum ama bu seri bana ne yazık ki hiç yaramadı benimde saçlarım yağlıdır , daha fazla yağlandırarak,3-4.yıkamadan sonra inannılmaz bir kaşıntı yaptı :(

Ecz.imis dedi ki...

Özledik seni MC. :(

Unknown dedi ki...

Bebenfit boi-ing icin goz altlarimda kurumuyor diyerek beni can ewimden wurdunuz tesekkulr yorum icin gonul rahatligi ile alabilirm

Unknown dedi ki...

hani bize her gün hazirandı :)

Unknown dedi ki...

hani bize her gün hazirandı :)

Unknown dedi ki...

benim tercihim kesinlikle abba :) harika Makyaj ürünlerinde ilk tercihlerden olmalı

Unknown dedi ki...

canım yazılarını cok begenerek takip ediyorum cok guzel yazıyorsun elıne saglık bnmde bloguma beklerım :)

http://surdumsurusturdumm.blogspot.com/

Tugce** dedi ki...

Blogunuzu daha sık güncellesrniz keşke, çok uzun zaman geçti :(

kcaglaa dedi ki...

merhabalar:) blog konusunda acemiyim:) bir bakmanızı isterim eksiklerim artılarım öğrenmek isterim teşekkürler:) http://caglaaksu.blogspot.com/

Yorum Gönder

Yorum yaparak KULLANIM KOŞULLARI'NI okumuş, yaptırımlarını öğrenmiş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sitede anlatılanlar, blog sahibinin kişisel görüşleridir, kesin görüşler için mutlaka bir uzmana danışmanız gerekmektedir, bu blogdaki yazıların herhangi bir medikal geçerliliği yoktur.