29.12.2013

MC ile Kısa Kısa.. #7

Altı ayı yine sizleren ayrı :( geçirdikten sonra herkese kocaman bir merhaba! Akıp geçen hayata yetişmek oldukça zor, artık teknoloji her an elimizde olmasına rağmen bazen yine teknolojiden zaman yönetiminde sınıfta kalabiliyoruz, ya da daha doğrusu, ben kalabiliyorum! "Aa şu sitede ne var bakayım, şu mesaja  bir cevap vereyim, aa bu neyin tarifi.." derken bakıyorum boş saatler geçiveriyor. Haliyle blog yazmak gibi çetrefilli bir iş de arada kaynayıp gidiyor.

2013'ün son yazısını yazıyorumdur muhtemelen, yazmadan geçmeyeyim dedim, kısa bir derleme de 2013'te benden bir iz bıraksın. 

Geçen Hafta Avon Türkiye'den kocaman bir paket aldım, harikaydı. 2014'te Ben kiti hazırlayıp benimle de paylaşmışlar. Son zamanlara aldığım en eğlenceli paketti, dileklerimin hepsini dolaba yerleştirdim, şimdilik seçmeye çalışıyorum, hepsi olsun, olmaz mı :)


Yılbaşı temalı Avon ürünlerinden oluşan pakete de bayılım, özellikle şu gül yapraklarını açmaya kıyabileceğimi sanmıyorum.  Bu iki parfümü yurtdışı seyahatimde çok uyguna bulduğumdan denemek için almıştım. Fiyatları promosyonda yaklaşık 10'ar Euro idi, günlük kullanıyorum ve kokuları da beklediğimden iyi çıktı.


Watsons Türkiye Facebook sayfasına geçenlerde bir fırsat vardı, tıklayanlara çantalı Dove set alana erkek seti bedava, 16,90 olarak. Hemen tıkladım tabii ki :) Aşağıdaki çantalı kadın versiyonu, hediyesi olan erkek versiyonunda ise traş çantası, duş jeli, sabun ve deodorant vardı yanılmıyorsam. Toplamda 16,90 iyi bir fırsattı!


Bu seti de bu ayın başlarında yine Watsons kataloğunda görüp almıştım, üçü 16 lira gibi birşeydi, stok yaptım hemen. Bu tip ürünleri çok sık bitiriyorum, ucuz olunca da depoluyorum tabii.


Bu bardağı da Paşabahçe'de gördüm ve görür görmez aldım, figür çok hoşuma gitti. Her akşam çayımla beraber bana eşlik ediyor kendisi :)


Şimdiden herkese önce çok sağlıklı, sonra ise mutluluk ve şans dolu yeni bir yıl diliyorum, tüm isteklerimiz bizi bulsun, olur mu?   ♥2 yorum:

Sophie dedi ki...

Çooook özledik MC :) <3

Elif nikah ve bebek şekerleri dedi ki...

avon paketi harıka gorunuyor..mutlu yıllarrrrrrrrrrrrrrrr

Yorum Gönder

Yorum yaparak KULLANIM KOŞULLARI'NI okumuş, yaptırımlarını öğrenmiş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sitede anlatılanlar, blog sahibinin kişisel görüşleridir, kesin görüşler için mutlaka bir uzmana danışmanız gerekmektedir, bu blogdaki yazıların herhangi bir medikal geçerliliği yoktur.