2.12.2012

Benefit She’s so Jetset!

Benefit, bu yılbaşında da karşımızda yeni bir set ile çıkıyor. Sephora mağazalarında satışa sunulan “She’s so Jet Set”’ makyaj setiyle, sık kullandığı ürünleri bir arada bulmak isteyenlere yönelik çok hoş bir ürün yaratılmış. Zaten Benefit'in yılbaşı setlerini takip edenler bilir, konsept her sene bu şekilde kompakt bir kutudur. 
Benefit’in önde gelen ürünlerini minyatür formda içeren makyaj seti, dörtlü göz farı, “The POREfessional” gözenek gizleyici makyaj bazı, “They’re Real” gerçek ötesi kirpikler yaratan rimel ve “First Class Face” mercan tonlarında ikili allıktan oluşuyor.


 Hızlı güzelliğin sırrı olan bu sette ayrıca,  bir adet çift uçlu aplikatör ve fırça da bulunuyor (resimlerde mevcut değil). 


Benefit'in gözenek kapatmak konusunda efsane ürünü Porefessional'ın mini boyu sette mevcut. Muhtemelen bu mini boy size çok uzun süre gidecektir. Bende Benefit Porefessional'ın tam boyu var ve bir senedir bitiremedim, öyle diyeyim  :)

Life in the a List dudak parlatıcı, daha önce kullanıp bitirdiğim bir ürün, uçuk parlaktıkta doğal dudaklara sahip olmak istiyorsanız tavsiye ederim. Şuradan ve şuradan görebilirsiniz. 

Yine sette ufak boyu bulunan efsanevi mascara Benefit They're Real var, ki kendisi en dolgun kirpiklere sahip olmamı sağlamış bir rüya rimelidir benim için. 

Sette yer alan farlarda ise, 2012'ye damgasını vuran nude makyaj trendi takip edilmiş. Işıl ışıl ve aydınlık gözlere sahip olmak istiyorsanız bu farlar ideal. Özellikle yapay ışıklarda parlamaları gerçekten çok güzel.


Sette yer alan ışıltılı pudra, first class face powder, daha çok allıktan ziyade aydınlatıcı ve parlak "Glam" bir görünüm vermeye yönelik. Çok beyaz tenliyseniz allık olarak da kullanabilirsiniz. Veya çok yağlı bir cildiniz yoksa, iri bir fırçayla şöyle hızlıca yüzünüzün çıkıntılı bölgelerine geçebilirsiniz.


Aşağıda gün ışığında flaşsız çekilmiş swatch'ları mevcut.


Setin Sephora satış fiyatı 109 TL.


*Basın ürünüdür. 

5 yorum:

Melislicious dedi ki...

farların tonu harikaymış, setin içindekiler de kullanışlı, gözenek kapatıcıyı çok merak ettim hiç duymamıştım, teşekkürler:)))

ilyedaa dedi ki...

Çok güzel bir set fiyatı nedir acaba :))

admin dedi ki...

109TL

admin dedi ki...

rica ederim, begenmenize sevindim :)

BNG dedi ki...

Çok güzelmiş ya!

Yorum Gönder

Yorum yaparak KULLANIM KOŞULLARI'NI okumuş, yaptırımlarını öğrenmiş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sitede anlatılanlar, blog sahibinin kişisel görüşleridir, kesin görüşler için mutlaka bir uzmana danışmanız gerekmektedir, bu blogdaki yazıların herhangi bir medikal geçerliliği yoktur.