28.09.2012

Watson's Magic Lip Balm

Merhaba,

Yaz-kış kullandığım bir dudak ürünü olan Watson's magic lip balm'um yeni bitti ben de yenisini aldım. Yenisini alırken de size de bahsedeyim dedim. Bu kaçıncı bitirişim tekrar alışım bilmiyorum. Gerçekten çok seviyorum kendisini.


Tüpte gördüğünüz üzere renksiz bir dudak nemlendiricisi gibi görünüyor, dudaklarınıza sürdüğünüzde ise hemen renk veriyor. Güneş koruması olması da harika bir özellik.


Bende pembe gibi bir renk oluyor. Kalıcılığı da oldukça iyi. Plaja gideceksem veya bir iş gününde bile sürüp unutabiliyorum, parlaklığı geçtiğinde lip stain efekti yaratıyor. Nemlendiriciliği harika diyemem ama yeterli.


Şekerli bir kokusu var ama sürdükten sonra duyulmuyor. Watson's mağazalarında 5TL civarında satılıyor.

-BenimPencerem

10 yorum:

 1. Bu ürünün kokusunu ve tipini çok seviyorum ama benim dudaklarımı kurutuyor. Yapması gerekenin aksine :) Kullanan bir arkadaşıma da aynı etkiyi yapmış. Dudak tipine göre değişiyo sanırım :) Verdiği renk çok tatlı ama sırf onun için sürüyorum yine de arada ^^

  YanıtlayınSil
 2. ben de kullanmıştım bir süre fakat sonradan bunların sağlığa çok zararlı olduğunu duydum bir kaç doktordan. Sonra da kullanmayı bıraktım size de söylemek istedim:)

  YanıtlayınSil
 3. Sizin dudağınızda çok güzel durmuş. Bende almıştım çok koyu bir pembe oldu kötü tarafıda hiç yakışmadı :(

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim. Sonbaharda kullanabilirsiniz belki koyu renkle :)

   Sil
 4. rengi hoşş ama tadı nasıl kötü nasıl anlatamam:(

  YanıtlayınSil
 5. Benim dudağımı da aşırı kurutup, uçuk gibi bir şeylerin çıkmasına neden olmuştu maalesef. Görünce dayanamadım yazayım dedim. Aynen çöpe atmıştım :(

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. :( bence de çok iyi nemlendirmiyor ama uçuk falan çok kötüymüş :/

   Sil

Yorum yaparak KULLANIM KOŞULLARI'NI okumuş, yaptırımlarını öğrenmiş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sitede anlatılanlar, blog sahibinin kişisel görüşleridir, kesin görüşler için mutlaka bir uzmana danışmanız gerekmektedir, bu blogdaki yazıların herhangi bir medikal geçerliliği yoktur.