10.11.2011

Pastel 68 Oje ♥

Bir süredir fazla görüşemedik kızlar, ne deseniz haklısınız. O kadar yoğun & hasta bir dönem geçiriyorum ki bilgisayarı açmaya vaktim olmadı diyebilirim. Geçmiş bayramınızı da kutlarım bu arada.

Bayram demişken, bu bayram Lila Kutu içerisinde bana gelmiş olan Pastel 68 ojeyi sürdüm, son dönemlerde en çok beğendiğim oje oldu kendisi.

  pastel_68

Tırnaklarımda gören herkes markasını ve numarasını sordu, ben de rengi çok beğendim. Pastel 68 çok güzel bir petrol mavisi, az biraz tavuskuşu mavisine de kayıyor rengi. 

Renk sürümde çok opak, tek kalın bir kat yetiyor ancak ben yine de iki kat sürdüm. Oje olarak da çok dayanıklıydı, bu resimdeki tırnaklar 3 günlük öyle diyeyim. 

Özetle, sevdim!  ♥

9 yorum:

 1. Harika görünüyor. Pastel'in bu renk bir ojesi olduğunu bilmiyordum, hemen gidip alıyorum. Gösterdiğin için teşekkürler :)

  YanıtlayınSil
 2. Geçmiş olsun MÇ'cim, sahalara dön artık, özledik seni :) Ojenin rengi çok güzelmiş gerçekten, keşke bana da 68 gelseydi :P

  YanıtlayınSil
 3. wow...çok göz alıcı bir rengi var,bende çok beğendim,güzel günlerde sür sürüştür:))

  YanıtlayınSil
 4. Çok güzelmiş rengi, güle güle kullan :)

  YanıtlayınSil
 5. bu renge çok takığım bu aralar,oje hiç sürmem ama rengin hatrına alıcam sanırım ^_^

  YanıtlayınSil
 6. İyiymiş rengi bende beğendim alıp sürmeliyim hemen:)

  YanıtlayınSil
 7. hiho bugün bu oje denk geldi ve aldım ♥♥♥
  gelince de senin yazını gördüm. güle güle sür.

  YanıtlayınSil
 8. Bu rengi çok seviyorum bendede var :) blogunda harika :)

  YanıtlayınSil
 9. ben de de var ama cesaret edip süremedim daha:) çok mu cart olur diye düşündüm kıyafet hangi renk olsa ki acaba bununla

  YanıtlayınSil

Yorum yaparak KULLANIM KOŞULLARI'NI okumuş, yaptırımlarını öğrenmiş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sitede anlatılanlar, blog sahibinin kişisel görüşleridir, kesin görüşler için mutlaka bir uzmana danışmanız gerekmektedir, bu blogdaki yazıların herhangi bir medikal geçerliliği yoktur.