26.09.2011

Anny Oje: Upper East Side Chickanny_upper_east_side_chick


Geçen gün makyaj pamuğu almak için girdiğim bir parfümeride ANNY markalı oje standını görünce çok şaşırdım, şu ana kadar Türkiye’de gördüğüm en trend renklere sahip standlardan biriydi hemen dikkatimi çekti. Acelem olduğu için fotoğraf çekemedim ama denemek için beğendiğim renklerden birini aldım. Sonuç mu?..

Ben bu ojeye bayıldım! Sürümü çok güzel, üç gündür elim suda iş yapmama rağmen uçlarından bile gitmedi, çok kalıcı ve çabuk kuruyor. Yani bir ojeden beklediğim herşeye sahip kendisi! Bonus olarak da “formaldehyde-free” imiş.

Trend renklerdeki bu ojelere sahip olmanın bedeli, benim girdiğim parfümeride 16TL idi. Ben Bornova, Küçükpark’taki Hobi Parfümeri’den aldım bu ojeyi ama başka nerede satılır bilemiyorum, zira TR distribütörlerine ait bir web sitesi bulamadım.

Ben bu ürünü çok beğendim. Standlarında da sezon trendlerine uygun onlarca renk bulunuyor, bir ara tekrar uğramayı düşünüyorum.

Merak edenler olursa, ANNY ojelerin global web sitesi burada, İngilizce ve Almanca olarak ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

10 yorum:

 1. ben de alsancak kıbrıs şehitlerindeki hobi'de gördüm aynı standı. sanırım hobi olmuş bu işin öncüsü. ama renkler cidden çok güzeldi.

  YanıtlayınSil
 2. Canımmmm izmire gelim beni alışverişe götür olurmu :))

  YanıtlayınSil
 3. aldığın renk pek güzelmiş
  güle güle kullan

  YanıtlayınSil
 4. rengi tam yazlikmis, anny almanyadada satiliyor, diger renklerede bakmak lazim madem okadari kalici : )

  YanıtlayınSil
 5. Ben bu markayı Karşıyaka ve Gaziemir'deki Hobi mağazalarında da görmüştüm. Hatta çok tatlı bir açık mavi vardı gözüm kalmıştı ilk fırsatta almayı düşünüyorum. :)

  YanıtlayınSil
 6. offf, ojenin rengi cok güzelmis, tirnaginda cok güzel duruyor cok basarili sürmüsün. iyi günlerde kullan. anny alman markasi ve douglas parfümerinin kendi ürünü.piyasaya gayet yeni cikti ve simdilik sadece ojelere odaklanmis bir marka. Sanirim almanyada oldugu gibi türkiyede de tüm "Douglas" parfümerilerde satiliyordur... fiyati da gayet makul, burada tanesi 10 EURO, yani 16 TL fazla abartili degil.

  YanıtlayınSil
 7. çok ama çok şeker bir renk yakışmışta

  YanıtlayınSil
 8. hobi de 23.90 şuan:S gayet pahalı.

  YanıtlayınSil
 9. Ben de bornovada hobi parfümeride gördüm bayıldımm bu ojelere 16 tl verebileceğim bi oje diye düşünüyorum şimdi araştırırken rastladım yazına..İzmirdemi kalıyorsun sen de

  YanıtlayınSil

Yorum yaparak KULLANIM KOŞULLARI'NI okumuş, yaptırımlarını öğrenmiş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sitede anlatılanlar, blog sahibinin kişisel görüşleridir, kesin görüşler için mutlaka bir uzmana danışmanız gerekmektedir, bu blogdaki yazıların herhangi bir medikal geçerliliği yoktur.