7.06.2011

Irmak'ın FlorMar Neon Ojesi

Sevgili Irmak bizimle mor ojelerini paylaşmış ve çok hoş fotoğraflar çekmiş, harikasın Irmak, yine bekleriz ;)


Resim 057

Bugün morlandım :) Renkli ama sade olmak istedim, gözüm hemen buna kaydı oje dolabımda :) Bayıldım. Bugünde morlara büründüm :) Tavsiye ederim... Aynı zamanda fotoğrafçılıkla ilgilendiğimden fotoğraflar biraz değişik :) Ama rengini yansıtmaya çalıştım elimden geldiği kadar.


Resim 056

Irmak'cım çok teşekkür ederiz paylaşımın için :)

6 yorum:

 1. taşırmadan sürseymişsin keşke biraz:D

  YanıtlayınSil
 2. tırnaklar çok kötü gözüküyor üstelik ojeler de çok ötü sürülmüş sabah sabah göz zevkim bozuldu birgün sana ben de resim göndereyim de eller el tırnak oje görsün

  YanıtlayınSil
 3. Çok tatlı bir rengi varmış. Almalıyım ^^

  YanıtlayınSil
 4. böyle hataları hepimiz yapabiliyoruz, aslında bir blogcu olarak söyleyebilirim ki fotoğraflarda çok belli oluyor böyle şeyler, normalde karşıdan pek gözükmeyebiliyor.

  YanıtlayınSil
 5. Bu arada benim tırnak yapım değişik, çok küçükler :( Bu yüzden taşırmak çok çok kolay oluyor..

  YanıtlayınSil
 6. Ayşe Şenol. ne yalan söyleyeyim haklısınız :D Oje sürme konusunda ciddi anlamda beceriksizim. Maalesef bunda ellerimin titremesinin etkiside var. Ama fotoğraflarda bu hatalar çok öne çıkıyor maalesef, MC'nin de dediği gibi. Ama dışarıdan bakınca o kadar belli olmuyor. Zaten bir kaç güne o taşan yerler düzeliyor. Oje kalıcıysa daha güzel bir görünüm çıkıyor ortaya.
  Dilara Ş mutlaka tavsiye ederim. Numarası N009. Zaten Neon ojelere bakarken insanın gözü direk mora kayıyor :))

  YanıtlayınSil

Yorum yaparak KULLANIM KOŞULLARI'NI okumuş, yaptırımlarını öğrenmiş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sitede anlatılanlar, blog sahibinin kişisel görüşleridir, kesin görüşler için mutlaka bir uzmana danışmanız gerekmektedir, bu blogdaki yazıların herhangi bir medikal geçerliliği yoktur.