19.04.2011

Taze bittiler .. #14

taze bittiler

Epeydir Taze Bittiler serisine yer vermemişim, bugün bavulu boşaltırken hızlıca yapayım dedim..


1. Parmex Aseton: Ben bu asetonu çok seviyorum, daha önceki yazılarımdan da hatırlarsınız. Çok güzel kokuyor, güzel çıkarıyor ve kurutmuyor tırnakları.


2. Clinique 3 Step Clarifying Lotion: Clinique'in 3-Step serisinden mükemmel bir tonik, severek kullandım, daha önce de kullanmıştım, bundan sonra da çekinmeden tekrar alabileceğim kaliteli ve güzel bir tonik.


3. Body Shop Seaweed Night Serum: Meşhuuuur Seaweed serisinin gece serumu. Ben bu aralar gündüz gece bunu sürdüm, çok ferah ve temiz hissettiriyor bana kendimi. Tam yağlı ciltlere göre.


4. Bioderma Sensibio H2O: Kendisiyle ilgili fazla birşey söylememe gerek var mı? Şimdiye kadar denediğim açık ara EN İYİ MAKYAJ TEMİZLEYİCİ. 250ML'lik seyehat boyundan bir tane daha bitirdim, 500'lük dev ambalajlarıma geçtim. Kullanmaya devam.


5. Nivea Deo: Yıllardır değişmeyen deodorantım Nivea Cam Şişe - pudrasız. Tertemiz kokuyor ve az kimyasallı, bayılıyorum kendisine, ağır kokulu deodorantları sevmiyorum zira.

9 yorum:

 1. benimde aynı ürünlerde son günlerini yaşıyor.. genelde aynı şeyleri kulanıyoruz :)

  YanıtlayınSil
 2. Parmex asetonu çok seviyorum, bir ara bulamayıp başka birşey almıştım da mumla aramıştım. Ben de Clinique’in 3-Step'i kullanıyorum şu ara. Tonik açık ara en iyisi aralarında. Makyaj temizleyiciyi çok merak ettim, not aldım deneyeceğim=)

  YanıtlayınSil
 3. Bioderma Sensibio H2O'yu ben de çok severek kullanıyorum. Hem hafif hem de göz makyajını bile gayet iyi temizliyor...
  http://cocoshtrend.blogspot.com/2011/04/bioderma.html

  YanıtlayınSil
 4. Bioderma Sensibio, fransada Crealine adıyla satılıyor. Eşim geçen gün gittiğinde sipariş vermiştim. Saolsun promosyonda görüp eczaneden 2 tane 500ml almış.(2x500 ml = 18€)
  Ancak ilk bakışta adını TS H20 dye görünce bir an yanlış mı diye düşündüm ama bu çok kuru ciltler için olanıymış (TS-Tres Seches)
  Türkiyede de de bu versiyonu var mı makyajcantam, hiç gördün mü?
  Cildim normaldir aslında ama 100 ml boyunu denedim diye sensibio istemiştim, umarım sorun yaşamam :)
  Sevgiler.

  YanıtlayınSil
 5. nivea benimde favorilerim arasında :) ohh sefan olsun bitirdikçe yaz çok zevkli bu yazıların tatlım :D

  YanıtlayınSil
 6. Makyaj Cantam26 Nisan 2011 13:35

  canım görmedim ama bir ileteyim bu soruyu, cevap alırsam sana döneceğim.

  YanıtlayınSil
 7. Makyaj Cantam26 Nisan 2011 13:35

  tamam canımm :))

  YanıtlayınSil
 8. Makyaj Cantam26 Nisan 2011 13:38

  güle güle kullanalım :)

  YanıtlayınSil
 9. Makyaj Cantam26 Nisan 2011 13:38

  parmex kesinlikle açık ara favorim:)

  YanıtlayınSil

Yorum yaparak KULLANIM KOŞULLARI'NI okumuş, yaptırımlarını öğrenmiş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sitede anlatılanlar, blog sahibinin kişisel görüşleridir, kesin görüşler için mutlaka bir uzmana danışmanız gerekmektedir, bu blogdaki yazıların herhangi bir medikal geçerliliği yoktur.