6.04.2011

Clinique All About Eyes Serum Roll

Clinique'in bu ürününü çıktığı günden beri merak ediyordum ancak deneme imkânım olmamıştı. Geçenlerde aldığım bir setten deneme boyu çıkınca hemen kullanmaya başladım.

clinique_all_about_2

Ucundaki dönen metal top aracılığıyla gözaltlarınıza uyguluyorsunuz, serin ve ferah bir his veriyor. Kremden ziyade termal bir su uygulanır gibi son derece hafif bir ürün. Genel olarak cildi yağlı ama göz altında hafif de olsa bir ürün kullanmak isteyenler için uygun olacaktır bence.
Resimdeki tüp bana bir hafta gitti, sürdüğümde göz altlarımda rahatlama ve serinlik hissediyorum. Özellikle yorgun günlerde rahatlattı beni diyebilirim. Morluklarımı geçirmedi ancak oldukça ferahlattı göz altlarımı.

Yine de tam bir değerlendirme yapabilmem için tam boyunu uzun bir süre kullanmam gerekiyor sanırım. Ama genel olarak beğendiğim bir göz kremi oldu.

5 yorum:

 1. Ay çok şeker duruyor bu minicik tüpte :)

  YanıtlayınSil
 2. Ben de aynı setten kullanıyorum ama bir haftada nasıl bitirdin kız? XD

  YanıtlayınSil
 3. Makyaj Cantam6 Nisan 2011 09:25

  bebek krem o :)

  YanıtlayınSil
 4. Makyaj Cantam6 Nisan 2011 09:25

  sadece göz kremi bitti :D

  YanıtlayınSil
 5. ben de kullanıyorum bu serumu ve gerçekten çok memnunum;) biraz daha uzun kullansan morlukları falan da oldukça geçiriyor =) bende işe yarıyo en azından ;)

  YanıtlayınSil

Yorum yaparak KULLANIM KOŞULLARI'NI okumuş, yaptırımlarını öğrenmiş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sitede anlatılanlar, blog sahibinin kişisel görüşleridir, kesin görüşler için mutlaka bir uzmana danışmanız gerekmektedir, bu blogdaki yazıların herhangi bir medikal geçerliliği yoktur.