11.11.2010

You + Eye Diamond Lip Gloss – 17

You + Eye markası Hollanda menşeili bir kozmetik markası. Salonlarda ve profesyonel uygulanamalarda tercih ediliyormuş. Özellikle eye glitter’ları (bahsedeceğim ilerleyen günlerde) baya ünlü ve forumlarda konuşuluyor. Bugün bahsedeceğim ürün de You + Eye’ın lip gloss’u: Diamond Lip Gloss.

 You Eye Diamond Lip Gloss

Ürün klasik bir lip gloss ve bol ışıltılı ve aynı zamanda nemlendirme özellikli. L’Oreal Glam Shine’lara benzeyen yoğun ve parlak bir ışıltısı var ve aynı zamanda hoş bir rengi mevcut yani sadece ışıltı vermiyor aynı zamanda renklendiriyor.

 You Eye Diamond Lip Gloss

Bendeki renk 17 numara, bol ışıltılı bir çilek/vişne rengi.

Ürün Made in EEC, yani European Economic Community = Avrupa üretimi.

 You Eye Diamond Lip Gloss

Türkiye’de You + Eye markası Kozmetik Site üzerinden satılıyor. Bu glosslara şuradan ulaşabilirsiniz.(*) Bu ürün Tanaçan Kozmetik tarafından hediye olarak gönderilmiştir, ürünle ilgili yazdıklarım bizzat kendi deneyimlerimdir.

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Tam işime yarayacak bir yazı olmuş ^.^ Haftabaşında Hollanda'da olacağım, bu markadan birkaç parça birşey almadan dönmem artık. Sağol MC!

admin dedi ki...

Nyu, aa mutlaka bak canım, özellikle eye glitter'ları ve bazları çok meşhurmuş biraz forumlarda okudum.

Yorum Gönder

Yorum yaparak KULLANIM KOŞULLARI'NI okumuş, yaptırımlarını öğrenmiş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sitede anlatılanlar, blog sahibinin kişisel görüşleridir, kesin görüşler için mutlaka bir uzmana danışmanız gerekmektedir, bu blogdaki yazıların herhangi bir medikal geçerliliği yoktur.