10.06.2010

FA Blue Romance SerisiFA yeni serisinde ilkbahar-yaz kokusu olarak Blue Romance'ı çıkarmış. Yeni deo spray arayanların ilgisini çekebilir..24 saat ferahlık etkisi ve çekici koku...

Fa Blue Romance Deosprey, protectiva içeren double active formülü sayesinde vücut kokusuna karşı etkili koruma ve 24 saat güvenilir ferahlık hissi sağlıyor. Ürün, aynı zamanda cilde dost özel formülü sayesinde cildi de koruyor. Fa Blue Romance Deosprey, hoş kokusu ile çekici bir etki yaratarak daha büyüleyici olmanıza yardımcı oluyor. Uzun süreli kalıcı kokusu altında kadınsı çekiciliğinizin hemen fark edileceğine emin olabilirsiniz.


{Basın Bülteni}

1 yorum:

FashioNordic dedi ki...

Bana artık hepsi aynı geliyor.Tamam işte budur dediğim bir rolon ne yazıkki bulamadım.Biri terlemeyi önlemiyor,bizi iz bırakıyor...bakalım Türkiye'ye gittiğimde tavsiyene uyup Fa'yı denemeyi düşünüyorum.Teşekkürler:)

Yorum Gönder

Yorum yaparak KULLANIM KOŞULLARI'NI okumuş, yaptırımlarını öğrenmiş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sitede anlatılanlar, blog sahibinin kişisel görüşleridir, kesin görüşler için mutlaka bir uzmana danışmanız gerekmektedir, bu blogdaki yazıların herhangi bir medikal geçerliliği yoktur.