9.04.2010

2010 Ilkbahar Yaz Saç Trendleri {Vogue - Pantene}

Vogue Türkiye’nin Nisan sayısı için özel bir çekim gerçekleştirmek üzere Türkiye’ye gelen dünyanın en başarılı tasarımcıları, mankenleri, fotoğrafçıları ve ünlüleri ile çalışan Pantene Global Saç Bakım Elçisi Sam McKnight, bu sezonun saç trendlerini uyguladı ve saç bakımı için altın değerinde önerilerde bulundu.

Kadınların, cilt bakımına verdikleri önemi saçlarına da yansıtmaları gerektiğini vurgulayan McKnight, "şampuanınız cilt temizleme jeliniz, saç bakım kreminiz günlük nemlendiriciniz gibidir. Her şampuandan sonra saçlarınıza bakım kremi uygulamayı ihmal etmeyin. Ayrıca, nasıl ayda bir cilt bakımı yaptırıyorsanız, saçınıza da özel bakım kürleri ile bakım uygulamanızın önemli olduğunu düşünüyorum” dedi.

2010 Ilkbahar Yaz Saç Trendleri

2010 Ilkbahar Yaz Saç Trendleri

2010 Ilkbahar Yaz Saç Trendleri

2010 Ilkbahar Yaz Saç Trendleri

2010 Ilkbahar Yaz Saç Trendleri

2010 Ilkbahar Yaz Saç Trendleri

2010 Ilkbahar Yaz Saç TrendleriSizin bu modellerden beğendiğiniz var mı? Ben örgülü modelleri beğendim.

{basın bülteni}Not: Bugünün İngilizce kelimesi "approve". "to approve of something" kalıbıyla genel olarak kullanılan approve ifadesi, "onaylamak", "tanımak", "kabul etmek" anlamlarına geliyor.

Örnek cümle: I told my mum I wanted to marry with him but she didn't approve.

1 yorum:

xo dedi ki...

ukalalık gibi olmasın ama "marry with him" yerine "marry him" olması gerekmez mi? :)

Yorum Gönder

Yorum yaparak KULLANIM KOŞULLARI'NI okumuş, yaptırımlarını öğrenmiş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sitede anlatılanlar, blog sahibinin kişisel görüşleridir, kesin görüşler için mutlaka bir uzmana danışmanız gerekmektedir, bu blogdaki yazıların herhangi bir medikal geçerliliği yoktur.