12.03.2010

Oriflame Blush Touch Peach Blush Allık +Swatch

oriflame ikili allık oriflame allık renkleri


Bu allığın ışıltısını ve rengini çok beğendim, buğday tende kullanıldığında highlighter olarak nefis oluyor. İç içe geçmiş iki kısmı var içeride, karıştırılarak kullanılabilir veya ayrı ayrı rengi alabilirsiniz.

Miktarı 4gr.

Sadece bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama Oriflame son zamanlarda ürünlerini baya baya yeniledi ve düzeltti gibi.

Oriflame yazılarım devam edecek :DNot: Avon & Oriflame'e neden yer vermiyorsun diye mail atan okurlarıma ithaf ediyorum bu yazıyı ;)

7 yorum:

Hande dedi ki...

Önceki yazından sonra Oriflame kataloğunu inceledim, ürünler gerçekten iyi duruyor, hiç Oriflame kullanmadım ama Avon'dan daha iyi duruyor sanki?

admin dedi ki...

smileofmakeup, bizim arkadaş avon'u bırakıp oriflame'e geçti, özellikle son dönemlerde avon çok bozmuştu bazı ürünleri. artık ilgimizi çekmiyordu.

ama oriflame ürünleri ilgimi çekmeye başladı.. önce ruj sonra allık. far da aldım onu da yazıcam. indirimli alınca fena değiller.

fadime dedi ki...

evet o benim bennnnn öneririm

Adsız dedi ki...

evet o benim bennn

Mine Aydoğmuş/EŞREFOĞLU RUMİ İMAM HATİP ORTAOKULU dedi ki...

Oriflame'i seviyorum (L) Eyelinerını aldım ben de, çok memnunum.

Unknown dedi ki...

blogun benim el fenerim oldu bu konuda özellikle bunun için sana çok tşk ederim..her markadan her türlü swathlar ve yorumları mevcut,bu çok hoş :)
bunu da çok begendim kesinlikle edineceğim.. sevgiler
PANDORA ;)

ÇıTıRTı dedi ki...

avon kalitesini ısrarla bozarken oriflamenin kendini geliştiriyor oriflamenin ürünleri çok güzel fakat reklam yönünden çok eksikler bence

Yorum Gönder

Yorum yaparak KULLANIM KOŞULLARI'NI okumuş, yaptırımlarını öğrenmiş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sitede anlatılanlar, blog sahibinin kişisel görüşleridir, kesin görüşler için mutlaka bir uzmana danışmanız gerekmektedir, bu blogdaki yazıların herhangi bir medikal geçerliliği yoktur.