12.03.2010

Oriflame Blush Touch Peach Blush Allık +Swatch

oriflame ikili allık oriflame allık renkleri


Bu allığın ışıltısını ve rengini çok beğendim, buğday tende kullanıldığında highlighter olarak nefis oluyor. İç içe geçmiş iki kısmı var içeride, karıştırılarak kullanılabilir veya ayrı ayrı rengi alabilirsiniz.

Miktarı 4gr.

Sadece bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama Oriflame son zamanlarda ürünlerini baya baya yeniledi ve düzeltti gibi.

Oriflame yazılarım devam edecek :DNot: Avon & Oriflame'e neden yer vermiyorsun diye mail atan okurlarıma ithaf ediyorum bu yazıyı ;)

7 yorum:

 1. Önceki yazından sonra Oriflame kataloğunu inceledim, ürünler gerçekten iyi duruyor, hiç Oriflame kullanmadım ama Avon'dan daha iyi duruyor sanki?

  YanıtlayınSil
 2. smileofmakeup, bizim arkadaş avon'u bırakıp oriflame'e geçti, özellikle son dönemlerde avon çok bozmuştu bazı ürünleri. artık ilgimizi çekmiyordu.

  ama oriflame ürünleri ilgimi çekmeye başladı.. önce ruj sonra allık. far da aldım onu da yazıcam. indirimli alınca fena değiller.

  YanıtlayınSil
 3. evet o benim bennnnn öneririm

  YanıtlayınSil
 4. evet o benim bennn

  YanıtlayınSil
 5. Oriflame'i seviyorum (L) Eyelinerını aldım ben de, çok memnunum.

  YanıtlayınSil
 6. blogun benim el fenerim oldu bu konuda özellikle bunun için sana çok tşk ederim..her markadan her türlü swathlar ve yorumları mevcut,bu çok hoş :)
  bunu da çok begendim kesinlikle edineceğim.. sevgiler
  PANDORA ;)

  YanıtlayınSil
 7. avon kalitesini ısrarla bozarken oriflamenin kendini geliştiriyor oriflamenin ürünleri çok güzel fakat reklam yönünden çok eksikler bence

  YanıtlayınSil

Yorum yaparak KULLANIM KOŞULLARI'NI okumuş, yaptırımlarını öğrenmiş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sitede anlatılanlar, blog sahibinin kişisel görüşleridir, kesin görüşler için mutlaka bir uzmana danışmanız gerekmektedir, bu blogdaki yazıların herhangi bir medikal geçerliliği yoktur.