9.01.2010

Gossip Girl "Serena" {Blake Lively}

Arkadaş ben bu kızın soft makyajlarına bayılıyorum. Şu makyajın basitliğine, renklerin sadeleğine ve yine de hatunun güzelliğine bakar mısınız?

Image Hosted by ImageShack.us

Makyajın güzel olması için her zaman rengârenk olmaya gerek yok! Doğal tonları tercih ederek de güzel olmak mümkün gördüğünüz gibi!

Blake Lively, sen ne taş hatunsun bu arada ya!

PS. MAC Style allık bende tam olarak bu renk duruyor!

8 yorum:

 1. Vitrin güzel olunca ince detay makyaja gerek yok bence.Sadelik en güzel şıklıktır derler ya hani bu makyaj içinde geçerli .Ne kadar sade makyaj yaparsanız o kadar abartısız ve doğal oluyor kadınlar bence.

  YanıtlayınSil
 2. sana kesinlikle katılıyorum ara ara deniyorum ve farkediyorum ki her zaman nude (Doğal)makyaj insanı daha cekici daha güzel kılıyor yokmuşçasına makyaj yapmak daha güzel:)Aslında bize nude rujlar tanıtsan iyi olacak ırazcım onları tam tutturmak zor hangi marka da hangi tonlar var bilsek iyi olur

  YanıtlayınSil
 3. Benim adımda Serena:) Bencede çok sade ama güzel makyajlar yapıyor Blake..

  YanıtlayınSil
 4. Bana kalırsa bu kız güzel değil aslında ama çok güzel görünüyor. Makyajı harika. Dediğin gibi rengarenk farlara kalemlere gerek yok, nude forever :)

  YanıtlayınSil
 5. sade makyaj gerçekten çok güzel duruyor,bu makyajda harika ama ben hatunu hiç beğenmiyorum..

  YanıtlayınSil
 6. estetikli güzellerden. doktoru o kadar mükemmel bir iş çıkarmışki kocaman burnunu çok zarif ve doğal bi hale getirmiş. estetiksiz halini bi google'layın ve görün bence! :)

  YanıtlayınSil
 7. Blair de Serena da çok da güzeller,
  saçlarını ve gözlerini çok beğeniyorum Serena'nın..
  Irazım yaptın yapacağını style allığı soktun aklıma, bak şimdi oldu mu :))

  YanıtlayınSil
 8. acaba hangi urunleri kullanmistir :)

  YanıtlayınSil

Yorum yaparak KULLANIM KOŞULLARI'NI okumuş, yaptırımlarını öğrenmiş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sitede anlatılanlar, blog sahibinin kişisel görüşleridir, kesin görüşler için mutlaka bir uzmana danışmanız gerekmektedir, bu blogdaki yazıların herhangi bir medikal geçerliliği yoktur.