20.10.2009

Elif'in Makyaj Alışverişi {ELF, She Colors, MAC}

Makyaj Çantam okurlarından Elif Love Makeup sitesinden şurada bahsettiğim 5'li far setinden, She Colors ve ELF'ten de resimlerdeki ürünlerden almış. Sizleri onun fotoları ve yorumlarıyla baş başa bırakıyorum. Teşekkürler Elif! {fotolara tıklarsanız büyürler! böyle de yeteniklidirler! ;)}

Siz de makyaj ürünleri alışverişlerinizi ve ürün swatchlarınızı info{at}makyajcantam.org adresine gönderebilirsiniz!

she colors mac yurtdışından alışveriş
she colors mac yurtdışından alışveriş
she colors mac yurtdışından alışverişshe colors mac yurtdışından alışveriş

she colors mac yurtdışından alışveriş

she colors mac yurtdışından alışveriş
she colors mac yurtdışından alışveriş

Elif'in Yorumları:

Elf'den deneme amaçlı 3 tane gloss ve 1 tane allık sipariş ettim. Allığın rengi glow. Şeftali tonlarında hafif simli bir allık. Tabi ki nars allıklarla yada mac in allıkları ile kıyaslanamaz. Ama fiyatına oranla başarılı bir allık. Alacak olan arkadaşlara tek tavsiyem kibrit kutusu kadar küçük oluşu. Yani küçük bir kutuda gelicek olması.

Glossların kokuları ve tatları çok hoş. Ben aldığım renklerden memnun kaldım. Ama ben zaten hafif bir renk ve parlaklık istiyordum. Renkler yoğun değil. Glossların renkleri soldan sağa doğru,

1.new moisture care lip color babylips (bu glossun fırçası astetat kalemlerininkine benziyor ve mentollü bir kokusu var)
2.hypershine lip gloss Fairy
3.hypershine lip gloss Blossom (bu iki gloss ise fırçalı tipte ve vanilyalı kokulara sahipler).

Lovemakeup siparişim de ise bir tane 5li göz farı ve 1 tane pigmen sample aldım. Sana birde dün aldığı she' nin 2 farının ve 1 göz kalemi ile 1 de rujunun resmini yolluyorum. She ruj L23 sweet apricot. Müthiş bir rengi ve kokusu var. Göz kalemi 105 nolu kalemi shenin ve mavi ok güzel bir rengivar. Farlarda siyah-kırmızı olan CC03 ve siyah-beyaz olanda CC06.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yaparak KULLANIM KOŞULLARI'NI okumuş, yaptırımlarını öğrenmiş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sitede anlatılanlar, blog sahibinin kişisel görüşleridir, kesin görüşler için mutlaka bir uzmana danışmanız gerekmektedir, bu blogdaki yazıların herhangi bir medikal geçerliliği yoktur.