30.06.2009

Body Shop Hi-Shine Lip Treatment Swatch (Uygulama)

Bu da bugünün bonusu olsun. Body Shop Roseflower 1 ruj üzerinde, Body Shop'un en sevdiğim ürünlerinden biri olan Hi-Shine Lip Treatment. Çok güzel parlıyor! :)

bodyshop_hishine_lip_treatment

8 yorum:

 1. Merhaba!Son postlarda hep mascara denemeleri yaptığınızı gördüm ve henüz denemesini yapmadıysanız bir ürün tavisye etmek istiyorum: Diordan Diorshow...Backstage olanı değil, normal diorshow balck olanından çok memnunum, ben de hemen hemen her markayı denedikten sonra topaklanmayan, yapışmayan, ağırlaştırmayan, hem uzatan hem dolgunlaştıran ve -benim için önemli bir kriter olarak- fırçası plastik olmayan bu üründen çok memnun kaldım ve 5. kez aynısından ladım demek ki olmuş mu?Olmuş:))))Belki bunu da denemeyip yazmak isterisniz....

  YanıtlayınSil
 2. gloss benim zayıf noktam! hele ki böyle parlayan bir gloss! yarın erken çıkıp TBS'ye uğricam :D zaten mac'in yeni koleksiyonu geldi mi diye bakıcaktım, hemen yan mağazada TBS'den bu gloss alınaaa :P

  YanıtlayınSil
 3. ebvata, evet çok nefis bir ışıltısı var :)

  lighter-N, öneriler için çok teşekkürler! Diorshow mascara çok kişiden methini duyup da deneyemediğim bir ürün. Açıkçası fiyatının biraz indirime girmesini bekliyorum strawberry'de ;) Şu sıralar çok fazla değiştirdiğim, çabuk bitirdiğim ve sıcaklarda çabuk kurudukları için ucuz marka arayışındayım da ;)

  marjo, bu serinin gloss'ları harika! bu resimdekinin rengi hangisi bilemedim çünkü silinmiş üstünden, peach'li birşeydi sanırım. tek dezavantajı da tüpte olması, ancak günlük kullanılıyor ama içinde minik glitter'lar var ışıl ışıl pek güzel :) bu arada tbs'de birçok üründe %50 indirim var, belki öyle denk getirirsin ;)

  YanıtlayınSil
 4. Amaneyy bu ne güzellik ♥

  Body Shop seni maaşa bağlasın kuzum, vallahi billahi;)

  YanıtlayınSil
 5. inanılmaz guzel durmus!!! bayıldım.. peki nemlendirmesi nasıl?

  YanıtlayınSil
 6. justmakeup, ruj çok güzel çünkü ;)

  yaa valla, zaten çıkmıyorum ben oradan ;)

  hello kitty, inanılmaz nemlendiriyor, yumuşacık, bir de yakmıyor ama kesinlikle dolgunlaştırıcı etkisi var.. tavsiye ederim..

  YanıtlayınSil
 7. Çok güzel görünüyor canım bayıldım!
  Yazın böyle renkleri kullanmayı çok seviyorum..

  YanıtlayınSil

Yorum yaparak KULLANIM KOŞULLARI'NI okumuş, yaptırımlarını öğrenmiş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sitede anlatılanlar, blog sahibinin kişisel görüşleridir, kesin görüşler için mutlaka bir uzmana danışmanız gerekmektedir, bu blogdaki yazıların herhangi bir medikal geçerliliği yoktur.