1.03.2009

Watsons'dan Ivır-zıvır Alışverişi

Geçenlerde bi yazımda RIMMEL ürünleri Türkiye'de yok, ben anca şuradan buradan getirtiriyorum diye mızıldanırken, Miss marttle saolsun, Forum Bornova'da Watsons mağazasında bunların satıldığını söylemişti.

Yüzlerce kez önünde dolanmama rağmen orada Watsons mağazasını görmemiş olmam zaten ayrı bir olay ama RIMMEL ürünlerinin orada satılmasına çok sevindiğimi söyleyebilirim.

Dün önünden geçerken bir girdim, bu şirin ıvır-zıvırlarla çıktım mağazadan. Eğer kozmetik saklama, minik kutular, süngerler v.b. gibi ihtiyaçlarınız varsa bulunmaz bir yer Watsons, mutlaka uğrayın, değişik ıvır-zıvırlar var!

-Fondöten süngerleri. Fiyatı: dört tanesi 1 lira gibi birşeydi.

-Rimmel lift concealer, 9 lira civarındaydı fiyatı.

-Pudra sürmek için puflar. Bunlar çok çabuk eskidiği için yedek aldım. Fiyatı 1 liraydı sanırım.

-Minik seyahat kapları. Bu tarz şeylere bayılıyorum, çok seyahat ettiğim için kremleri, tonikleri v.b. bölmek için çok kullanışlı oluyor. 50 kuruş sanırım fiyatı minik kavanozun. Diğer seyahat seti ise 2.50 lira idi.Bunlara bayıldım, çocukluğumda oynadığımız "mutfak takımlarına" benziyor aynı!

Yatak örtümün kusuruna bakmayın, bu yazıda fazla göz önüne çıktı kendisi :)

3 yorum:

Aphraell dedi ki...

Binlerce kez önünde dolanmama ve içine de girmeme rağmen sanırım o mağazanın watsons olduğunu şu an senden öğrendim! :)) D&R'ın yanındaki mağaza yanılmıyosam, dimi?

admin dedi ki...

aphraell'cim ben de aynı senin gibi defalarca geçmeme rağmen ancak keşfedenlerdenim..

evet o mağaza :)

K dedi ki...

Şu minik kaplar hakkaten çok işe yarıyor - toz far koyma, seyahat için krem koyma vs vs vs... Öneririm.

Yorum Gönder

Yorum yaparak KULLANIM KOŞULLARI'NI okumuş, yaptırımlarını öğrenmiş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sitede anlatılanlar, blog sahibinin kişisel görüşleridir, kesin görüşler için mutlaka bir uzmana danışmanız gerekmektedir, bu blogdaki yazıların herhangi bir medikal geçerliliği yoktur.